MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. 艢wi臋tego Ducha 4 CZYNNA Wto-Nie 11:00-19:00 +48 91 400 00 49

Zesp贸艂

Trafostacja Sztuki w Szczecinie jest samorz膮dow膮 instytucj膮 kultury, kt贸rej organizatorem jest Gmina Miasto Szczecin.

Trafostacja Sztuki w Szczecinie
ul. 艢wi臋tego Ducha 4
70-205 Szczecin

E: mail@trafo.art
T:聽+48 91 400 00 49

Dyrektor
Stanis艂aw Ruksza

Asystentka
Ada Kusiak
T: +48 91 400 00 49
E: ada.kusiak@trafo.art

Kierownik Dzia艂u Produkcji


Emilia Orzechowska
T: +48 91 400 00 49
E: emilia.orzechowska@trafo.art

Kierownik Dzia艂u Promocji, PR i Pozyskiwania 艢rodk贸w


J臋drzej Wijas
T: +48 885 065 009
E: jedrzej.wijas@trafo.art

G艂贸wna Ksi臋gowa


Katarzyna Stachera / p.o. Agnieszka Gapys
T: +48 885 065 001
E: agnieszka.gapys@trafo.art

Specjalista ds. Organizacji Wydarze艅


Adam Dzidziszewski
T: +48 885 500 531
E: adam.dzidziszewski@trafo.art

Specjalista ds. Organizacji Wystaw


Daria Grabowska
T: +48 663 120 824
E: daria.grabowska@trafo.art

Specjalista ds. Promocji


Anna Konopka
T: +48 885 065 008
E: anna.konopka@trafo.art

Ksi臋gowa


Anna 艢cis艂owska
T: 885 065 007
E: anna.scislowska@trafo.art

Specjalista ds. Edukacji


Marta Miszuk
T: +48 607 507 503
E: marta.miszuk@trafo.art

Specjalista ds. Administracji


Mariusz Milczarek
T: +48 885 065 002
E: mariusz.milczarek@trafo.art