MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. 艢wi臋tego Ducha 4 CZYNNA Wto-Nie 11:00-19:00 +48 91 400 00 49

Zesp贸艂

Trafostacja Sztuki w Szczecinie jest samorz膮dow膮 instytucj膮 kultury, kt贸rej organizatorem jest Gmina Miasto Szczecin.

Trafostacja Sztuki w Szczecinie
ul. 艢wi臋tego Ducha 4
70-205 Szczecin

Biuro
(od poniedzia艂ku do pi膮tku
w godzinach 8:00-16:00):
E: mail@trafo.art
T:聽+48 91 400 00 49

TRAFO Books & Coffee
(od wtorku do niedzieli
w godzinach 11:00-19:00):
E: kawiarnia@trafo.art
T: +48 885 500 532

 

Dyrektor Trafostacji Sztuki w Szczecinie
Stanis艂aw Ruksza

Asystentka Dyrektora
Ada Kusiak
T: +48 91 400 00 49
E: ada.kusiak@trafo.art

Kierownik Dzia艂u Programowego


J臋drzej Wijas
T: +48 885 065 009
E: jedrzej.wijas@trafo.art

G艂贸wna Ksi臋gowa


Katarzyna Stachera
T: +48 885 065 007
E: katarzyna.stachera@trafo.art

Kuratorka


Daria Grabowska
T: +48 663 120 824
E: daria.grabowska@trafo.art

Ksi臋gowa


Agnieszka Gapys
T: 885 065 001
E: agnieszka.gapys@trafo.art

Kurator


Andrzej Witczak
T: +48 885 065 025
E: andrzej.witczak@trafo.art

Specjalista ds. Administracji


Mariusz Milczarek
T: +48 885 065 002
E: mariusz.milczarek@trafo.art

Specjalistka ds. projekt贸w i pozyskiwania funduszy


Anna Sienkiewicz
T: +48 885 065 003
E: anna.sienkiewicz@trafo.art

Specjalista ds. Produkcji


Adam Dzidziszewski
T: +48 885 500 531
E: adam.dzidziszewski@trafo.art

Specjalistka ds. Promocji


Anna Konopka
T: +48 885 065 008
E: anna.konopka@trafo.art

.

Specjalista ds. Edukacji


Osoba kontaktowa w sprawach
zwi膮zanych z ksi臋garni膮

Grzegorz Piaseczny
T: +48 885 065 005
E: grzegorz.piaseczny@trafo.art