MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. 艢wi臋tego Ducha 4 Wto-Czw & Nie / Tue-Thu & Sun 11:00-19:00 Pt-Sob / Fri-Sat 11:00-21:00
Logo TRAFO

Hunting for Painting / I hear you!

W dniach 10 – 12 czerwca 2022 odb臋dzie si臋 w Szczecinie seria wydarze艅 artystycznych Hunting for Painting / I hear You!聽organizowana przez Akademi臋 Sztuki w Szczecinie we wsp贸艂pracy z TRAFO Trafostacj膮 Sztuki w Szczecinie, Muzeum Narodowym w Szczecinie, Fundacj膮 OFF Marina, Fundacj膮 Upsideart i Ogrodami 艢r贸dmie艣cie. Od pi膮tku do niedzieli b臋dzie mo偶na przemierza膰 miasto r贸偶nymi trasami w poszukiwaniu artystycznych dzia艂a艅. Proponujemy trzy klucze otwieraj膮ce proponowane szlaki:

HUNTING FOR PAINTING /// to klucz 艂膮cz膮cy ekspozycje zbudowane w oparciu o realizacje artyst贸w zwi膮zanych z Wydzia艂em Malarstwa Akademii Sztuki w Szczecinie. Wystawy na tym szlaku zosta艂y zaaran偶owane w przestrzeniach galeryjnych, instytucjonalnych, a tak偶e mniej oczywistych: postindustrialnych – na nowo zaj臋tych, historycznych i innych – od Pomorzan, przez okolice dworca Szczecin G艂贸wny, Centrum / 艢r贸dmie艣cie, po Arko艅skie – Niemierzyn.

MURALE /// ten szlak jest oparty o szczeci艅sk膮 map臋 murali, wydan膮 w grudniu 2021 r. przez TRAFO Trafostacj臋 Sztuki w Szczecinie. Przemek G艂owa – najlepszy miejski przewodnik w Szczecinie poprowadzi tras膮 przez wybrane lokalizacje z mapy 鈥濵urali Szczecina鈥 od Pomorzan pod Tras臋 Zamkow膮.

I HEAR YOU! /// To szlak mini-wystaw przygotowanych przez student贸w i studentki Pracowni Filmu Spo艂ecznego we wsp贸艂pracy z partnerami z Uniwersytetu Tunghai w Tajwanie i Uniwersytetu Centralnego w Ekwadorze. M艂odzi arty艣ci pracowali w dwuosobowych mi臋dzynarodowych zespo艂ach, przygotowuj膮c sobie nawzajem solowe prezentacje. W czasie, kiedy studenci Akademii Sztuki organizuj膮 wystawy swoich koleg贸w i kole偶anek z innych kontynent贸w, tajwa艅ska i ekwadorska widownia b臋dzie mog艂a zobaczy膰 wystawy Szczecinian.

Mecenasi wydarzenia: Miasto Szczecin / Marina Developer / Raubo i Wsp贸lnicy

HUNTING FOR PAINTING ///////////////////////////////////////////////////聽

POMORZANY聽

  1. Bloki

artysta: Maciej Mazurkiewicz / wystawa indywidualna

koordynatorzy: Kraz, Pauk, Szeszycka

miejsce: Freedom Gallery / ul. Chmielewskiego 18

dost臋pno艣膰: otwarcie – pi膮tek 10.06 / godz. 20

OKOLICE DWORCA PKP聽

  1. Bestie / The Beasts /讘讛诪讜转

artystki/arty艣ci: Yarden Hassid, Mi艂osz Jon, Marta Sundman

kuratorzy: Agnieszka Grodzi艅ska / Zbigniew Taszycki

miejsce: Krzywy Gryf / ul. Kolumba 5, wej艣cie D

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 16 – 20

wydarzenie towarzysz膮ce koncert Wczasy + Robodrum

sobota 11.06 / godz. 20 wst臋p p艂atny, bilety 40 / 50 PLN

  1. Upss鈥 zapomnia艂am 艣ci膮膰 drzewo

artystki/arty艣ci: Bek Aleksandra, Ciepli艅ski Karol, Choma膰-Piechota Kinga, Demianiuk Aleksandr, Hassid Yarden, Jasku艂a Monika, Kmita Robin, Kuzko Agata, Naruszewicz Tamara, Orzechowski Micha艂, Podolska Anna, Prabucka Klaudia, Stankiewicz Aleksandra, Wojakowski Gerard, W贸jcik Kajetan, Zi臋tala Sylwia

muzyka: Micha艂 Jask贸艂a

kuratorka: Aleksandra Demianiuk

przygotowanie: Dobraz – ko艂o naukowe

miejsce: PNP Arena SKATEPARK聽/ ul. Kolumba 5, wej艣cie B, I pi臋tro

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 17 – 20 // niedziela 12.06 / godz. 17 – 19

OKOLICE PLACU OR艁A聽

  1. As I breathe my big slow breaths, you freeze and burn, freeze and burn

artystki/arty艣ci: Aleksandra Bek, Alma Bohn, Ardesia Calderan, Aleksandra Demianiuk, Monika Jasku艂a, Eyi Kim, Agata Kuzko, Haedam Lee, Hyeonyoung Lee, Nani Lee, Felix Mahlknecht, Marcin Ma艂ecki, Zofia Opowicz, Aimee R枚mbell, Lennart Schweigert, Aleksandra Stankiewicz, Kajetan W贸jcik

kuratorzy: Gunter Reski, Olga Lewicka

miejsce: Galeria Pr贸偶nia, Apteka / ul. Kard. Wyszy艅skiego 17

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 16 – 18 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 16

  1. Linia. Plama. 艢wiat艂o.

artystki: studentki drugiego stopnia kierunku malarstwo

kuratorka: Ewa Gola

miejsce: Galeria ZONA, Pa艂ac Pod Globusem, Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Or艂a Bia艂ego 2, poziom -1

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 15 – 19

  1. Superwizja

artystki/arty艣ci: Kinga Choma膰 鈥 Piechota, Gabriela Jasik, Monika Jasku艂a, Agata Kuzko, Giovanni Sobachio, Aleksandra Stankiewicz, Tomasz Tomaszewski, Miko艂aj Tomczak, Kajetan W贸jcik

kuratorzy: Zbigniew Rogalski, Pawe艂 Ksi膮偶ek

miejsce: Galeria R+ / Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Or艂a Bia艂ego 2,

poziom -1

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 12 – 17 // niedziela 12.06 / godz. 12 – 14

  1. They don鈥檛 understand

artystki/arty艣ci: studenci I roku oraz Karolina Brzozowska, Claudia Bielicka, Martyna Pasternak, Krystyna Julia Brodowska, Kamil Winnicki, Yarden Hassid, Shanni Shabo, Wiktor Dro偶y艅ski, Wiktoria Rembisz, Rafa艂 Zakrzewski.

kuratorki: Hania Wilk & Natalia Ha艂gas

miejsce: Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Or艂a Bia艂ego 2, III pi臋tro, sala 306

dost臋pno艣膰: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 11 – 20

  1. Metamorfozy

artystki/arty艣ci: studenci 2. Pracowni Malarstwa

koordynatorzy: Zbigniew Roma艅czuk, Ma艂gorzata Szymankiewicz

miejsce: III pi臋tro, sala 310, Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Or艂a Bia艂ego 2 , sala 310

dost臋pno艣膰: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 12 – 17

  1. L/艣nienie

artystki/arty艣ci: studenci 4. Pracowni Malarstwa

koordynatorzy: Hanna Nowicka, Adrian Kolerski

miejsce: Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Or艂a Bia艂ego 2, III pi臋tro, sala 311

dost臋pno艣膰: sobota, niedziela 11,12. 06. / godz. 11 – 16

  1. Nowe nieporz膮dki

Wystawa najlepszych dyplom贸w wydzia艂贸w: Malarstwa, Nowych Medi贸w oraz Wzornictwa Akademii Sztuki w Szczecinie

artystki/arty艣ci: Kornelia Bia艂y, Dawid Fik, Ewa Gola, Adrianna K臋pi艅ska, Maja Kopytko, Agata Lech, Marta Masella, Micha艂 Mazurkiewicz, Martyna Pasternak, Zuzanna Piekoszewska, Maria Pluci艅ska, Karolina Sulej, Jerzy Szreder, Jan Szubiak, Pawe艂 Wo艂owczyk

kuratorka wystawy: Danuta D膮browska

koordynacja: Marlena Chybowska-Butler

miejsce: Muzeum Narodowe w Szczecinie 鈥 Muzeum Sztuki Wsp贸艂czesnej / ul Starom艂y艅ska 1

dost臋pno艣膰: sobota, niedziela 11, 12. 06. / godz. 11 – 16

Uwaga! Wystawa przeznaczona wy艂膮cznie dla os贸b pe艂noletnich (+18)

CENTRUM / 艢R脫DMIE艢CIE聽

  1. R贸偶nice w podobie艅stwie

artystki/arty艣ci: studenci 3. Pracowni Malarstwa. Praktyki post medialne.

kuratorzy: Wojciech 艁azarczyk, Jakub Czyszczo艅.

OS 17 / ul. Ba艂uki 17

dost臋pno艣膰: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 14 – 18

  1. Inna opcja

artystki/arty艣ci: studenci 3. Pracowni Rysunku

koordynatorzy: Katarzyna Szeszycka, Bartek Otocki, Rafa艂 Bajena

miejsce: Tu.Centrum / Obiekt Kreatywny Jadwiga / ul. Kr贸lowej Jadwigi 2

otwarcie: pi膮tek 10.06 / godz. 20

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 13 – 18 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 17

  1. I na co to wszystko? / Wystawa oficjalnie otwieraj膮ca seri臋

artystki/arty艣ci: Micha艂 Banasik, Natalia Hertel, Adrian Kolerski, Pawe艂 Ksi膮偶ek, Kamil Kuskowski, Natalia Laskowska, Maciej Osmycki, Bartek Otocki, Piotr Pa艂kowski, Marcin Papis, Zbigniew Roma艅czuk & Radek Nagay, Lidia Sapi艅ska, Aneta Sieniawska, Remi Suda, Katarzyna Szeszycka, Kacper Zieli艅ski

koordynatorzy: Katarzyna Szeszycka, Remi Suda

miejsce: Ogrody 艢r贸dmie艣cie / ul. Wielkopolska 19

dost臋pno艣膰: otwarcie sobota 11.06 / godz. 17 – 21 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 17

ARKO艃SKIE / NIEMIERZYN (PARK PRZY ULICY CHOPINA)聽

  1. Powierzchnie zewn臋trzne / External surface. Wystawa najnowszych realizacji studentek i student贸w Pracowni Rysunku i Street Artu.

artystki/arty艣ci: studenci Pracowni Rysunku i Streetartu

kuratorzy: Piotr Skiba/ Piotr Pauk

miejsce: Kurzy M艂yn / ul. Judyma 18

dost臋pno艣膰: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 15

  1. Tytu艂 wystawy nie ma znaczenia

artystki/arty艣ci: studenci 2. Pracowni Rysunku

kuratorzy: Wojciech Dada; Natalia Janus – Malewska

miejsce: ul. Judyma 18 / strych

godziny udost臋pnienia: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 18

 

MURALE聽//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////聽

TRAFO / spacer z przewodnikiem miejskim Przemkiem G艂ow膮聽

start: ul. Milcza艅ska, przystanek autobusu linii 53, niedziela, 12.06 / godz. 15:00聽

  1. r贸偶ni arty艣ci | ul. Kolumba 4
  2. LUMP | Brak mi s艂贸w… Berlin-Lw贸w | Trasa Zamkowa | 2021
  3. LUMP | Qrwo Color | stacja kolejowa Pogodno | 2015
  4. LUMP | MICRO TRAIN on the line / Style „WARS” | wiadukt przy Mickiewicza | 2020
  5. MARIUSZ WARAS | dawna fabryka „Skolwin”
  6. LUMP | Hall of Fame | ul. Wyzwolenia 77 | 2019
  7. LUMP | The End | ul. Kaszubska 9 | 2008 | nie istnieje
  8. Mural upami臋tniaj膮cy Floriana Krygiera | al. Wojska Polskiego
  9. CHAZME, SEPE, LUMP, SAINER | Jazz w wolnych chwilach | 2010 | nie istnieje
  10. DIMITRIS TAXIS | Kolczyki | al. Powsta艅c贸w Wielkopolskich 44 | 2019
  11. SEPE | Morza nie ma… | ul. Kolumba 68 | 2019
  12. LUMP | Essence | ul. Owocowa 8 | 2013
  13. LUMP | Kalka Maszynowa | ul. Budziszy艅ska 23 | 2019
  14. TOMASZ POBIEDZI艃SKI | Okr膮g艂y st贸艂 | okolice Placu Ko艣ciuszki | 2016
  15. MARIUSZ WARAS | ul. Chmielewskiego 8 | 2019
  16. MONIKA 鈥濸ACYFKA” TICHY & LAMBDA SZCZECIN | Mural po艣wi臋cony mi艂o艣ci J. Iwaszkiewicza i J. B艂eszy艅skiego | Trasa Zamkowa | 20.06.2020 OBECNIE ZAMALOWANY I PRZEMALOWANY WIELE RAZY – „Super Kraj”
  17. KRAZ | Sierpie艅 1980-2020 | pl. Solidarno艣ci | 2020
  18. MARIUSZ WARAS | Arty艣ci wykl臋ci | Dobra k. Szczecina, by艂a jednostka wojskowa
  19. MARIUSZ WARAS | dawna fabryka Wiskord
  20. LUMP | Twoje malarstwo grozi po偶arem | Trasa Zamkowa
  21. LUMP, CHAZME, SEPE | Sweet Dreams | 2011 | nie istnieje
  22. LUMP | Qrwo Color | Trasa Zamkowa | 2019
  23. ZESAR BAHAMONTE | Niepewno艣膰 | al. Powsta艅c贸w Wielkopolskich 44 | 2019
  24. CZARNOBYL | Resztki Spo艂ecze艅stwa | Off Marina Przysta艅 Kultury | 2021
  25. KRAZ | Kpt. Zaruski | YKP Szczecin | Marina Club
  26. KRAZ | Polonez Yacht | Marina Club
  27. LUMP | The Wall |Dom Kultury „S艂owianin” | 2014
  28. SIGUEL | Insatiable | ul. Janusza Korczaka 22, Podjuchy | 2020
  29. SIGUEL | Lights-out | pustostan | Warzymice k. Szczecina | 2020
  30. Solidarno艣膰, XXXV Rocznica Porozumie艅 Sierpniowych | ul. Niemierzy艅ska 35 | 2017| nie istnieje
  31. MARIUSZ WARAS | Dzi艣 jeszcze nie bij膮 | dawna fabryka Wiskord
  32. MARIUSZ WARAS | Kapitan schodzi ostatni | dawna fabryka Wiskord
  33. MARIUSZ WARAS | Wytnijmy wszystkie drzewa, z艂贸wmy wszystkie ryby, zbierzmy wszystkie grzyby | dawna fabryka聽 Wiskord
  34. LUMP | Twoje malarstwo grozi po偶arem | dawna fabryka Zremb-Famabud | 2018
  35. LUMP | Oldschool Tapes | dawna fabryka Wiskord | 2018
  36. LUMP | Nie m贸w nigdy: oto jest ostatnia z dr贸g | Trasa Zamkowa | 2020
  37. MARIUSZ WARAS | ul. Kolumba 12 | 2021
  38. SICOER | Off Marina | 2021
  39. KREDA | Trasa Zamkowa
  40. DOMINIK RUTKOWSKI | Huta Szczecin Szczecin | schron na rogu ul. Ko艣cielnej i D膮br贸wki | 2021
  41. MARIUSZ WARAS | Kolumba nie p臋ka | ul. Kolumba | 2021
  42. SAINER | Niebieski Dom | ul. Powsta艅c贸w Wielkopolskich 46 | 2021
  43. LUMP i MARIUSZ WARAS | Dworzec G艂贸wny od ul. Owocowej | 2019

 

I HEAR YOU! ///////////////////////////////////////////////////////////////////////聽

艢cie偶k膮 wystaw mo偶na w臋drowa膰 samodzielnie lub do艂膮czy膰 do oprowadzania autorskiego, kt贸re rozpocznie si臋 w pi膮tek o godzinie 15:00 przy Aleja Papie偶a Jana Paw艂a II 50/U7.

  1. adres: Aleja Papie偶a Jana Paw艂a II 50/U7

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: wejd藕 do pawilonu U7, szukaj telewizora

tytu艂 pracy: Lustro

arty艣ci: Tomasz Tomaszewski i Chensa Chang 寮靛棰

kurator: Tomasz Tomaszewski

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 -18

  1. adres: Podw贸rko przy ul. Ma艂opolska 61

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: wejd藕 w podw贸rko i id藕 w jego najodleglejszy prawy kraniec. Praca, kt贸rej szukasz znajduje si臋 na murze za rogiem.

tytu艂 pracy: Zielony

artysta: Lucien Headquist 闄虫鑱

kuratorka: Alina Stsiatsova

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze艅 czasowych

  1. adres: Antykwariat Pomorski, ul. Ma艂opolska 7

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: znajd藕 w antykwariacie ksi膮偶k臋 鈥淗istoria filmu dla ka偶dego鈥 Jerzego P艂a偶ewskiego i otw贸rz j膮. Obok ksi膮偶ki znajdziesz s艂uchawki, skorzystaj z nich, by pos艂ucha膰 pracy d藕wi臋kowej.

artystka: Lizbeth Alegria

kuratorka: Pracownia Filmu Spo艂ecznego

praca dost臋pna: pi膮tek 10.06 / godz. 11 -18 // sobota /聽 godz. 11 – 14

  1. adres: Kiosk z gazetami Robi na rogu al. Wyzwolenia i ul. Mazowieckiej

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: zajrzyj do lod贸wki stoj膮cej obok kiosku

arty艣ci: Pracownia Filmu Spo艂ecznego i go艣cie

tytu艂: I hear you!

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze艅 czasowych

  1. adres: drzewo na rogu ul. Jacka Malczewskiego i Jana Kazimierza (Park im. Stefana 呕eromskiego)

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: znajd藕 drzewo z jam膮 (trasa przez park od strony filharmonii oznaczona strza艂kami)

tytu艂 pracy: Gimnastyka modlitewna

artystka: Kathy Chen 闄抽潠鑺

kuratorka: Magdalena Babicz

praca dost臋pna: pi膮tek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: pl. Or艂a Bia艂ego 2

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: na trawniku przed Akademi膮 Sztuki znajd藕 kr膮g g艂o艣nik贸w. Usi膮d藕 mi臋dzy nimi i s艂uchaj.

arty艣ci: Micha艂 Doroszenko & Qi-Luo Chen 闄崇惇绲

tytu艂: S艂yszysz mnie?

praca dost臋pna: pi膮tek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: Tkacka 19

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: wejd藕 na 1. pi臋tro, odnajd藕 wind臋, wjed藕 ni膮 na 5. pi臋tro a nast臋pnie znajd藕 pomieszczenie 505. Wejd藕 do niego.

artystka: Eva-Yi-Ting Hsieh 璎濅紛濠

kurator: Kai Gerard Wojakowski

tytu艂: Ilustrowane Parki Tajwanu

praca dost臋pna: pi膮tek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: ul. Staromiejska 8

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: obejd藕 budynek przyjrzyj si臋 jego bocznej 艣cianie

artystka: Camila Valderrama

kurator: Alexander Vialitchanka

tytu艂: Betonowa paj臋czyna

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze艅 czasowych

  1. adres: Coffee Point, ul. Staromiejska 11

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: w kawiarni znajd藕 ekran przedstawiaj膮cy artystk臋 pracuj膮c膮 w swojej pracowni w Taichung

artystka: Ariel Shih 鏂芥壙濡

kuratorka: Maria Pluci艅ska

tytu艂: Streaming z pracowni

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 – 19

  1. adres: Lw贸w Bistro, ul. Podg贸rna 26

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: znajd藕 bistro i wejd藕 do niego

artysta: Chensa Chang 寮靛棰

kuratorka: Marta Sundmann

tytu艂: Niewype艂niony

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota 10, 11 / godz. 12 -18

  1. adres: Dom Studencki nr 4 „Portowiec” Uniwersytetu Szczeci艅skiego, ul. Podg贸rna 26

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: wejd藕 do domu studenckiego i w recepcji na parterze zapytaj o drog臋 do pokoju bilardowego.

artysta: Rafael Antonio Delgado Romero

kurator: Stanislav Bagdia

tytu艂: 呕ycie w worku

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota, niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 – 18

  1. dres: r贸g ul. Kolumba i Nowej

instrukcja dla zwiedzaj膮cych: znajd藕 偶贸艂ty kontener przy dworcu PKP

artystka: Maja Ga艂kowska

tytu艂: Bez tytu艂u

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze艅 czasowych

  1. adres: Wyspa Jask贸艂cza

instrukcja: po wej艣ciu na wysp臋 podejd藕 do brzegu, skr臋膰 w lewo i szukaj tam niewielkiego reliefu umieszczonego na rozpadaj膮cym si臋 murze

arty艣ci: Chen Ping-Ho 闄冲搧绂韭爄 Giovanni Sobachio

tytu艂: Uznajcie nas

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze艅 czasowych

  1. adres: Wyspa Jask贸艂cza

instrukcja: wejd藕 w g艂膮b wyspy, odnajd藕 plakaty przedstawiaj膮ce postaci i pozw贸l im zaprowadzi膰 Ci臋 na koniec wyspy

artysta: Weng Pei-Heng 缈佸煿鎭

kuratorka: Jenia Vladimirova

tytu艂: Cienie

praca dost臋pna: pi膮tek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze艅 czasowych

 

Organizator:

Akademia Sztuki w Szczecinie

Katedra Malarstwa i Rysunku, Wydzia艂 Malarstwa, Pracownia Filmu Spo艂ecznego, Katedra Filmu, Wydzia艂 Sztuki Medi贸w

 

Wsp贸艂organizatorzy:

TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Fundacja Off Marina

Fundacja Upsideart

Ogrody 艢r贸dmie艣cie

 

Mecenat:

Miasto Szczecin

Marina Developer

Raubo i Wsp贸lnicy

 

Partnerzy:

University of Art and Design Offenbach am Main / Hochschule f眉r Gestaltung Offenbach am Main

Uniwersytet Tunghai, Taichung, Taiwan

Uniwersytet Centralny, Quito, Ekwador

Freedom Gallery

Kolektyw TRUD / Kurzy M艂yn

Centrum Kultury Krzywy Gryf

Film Service

PNP Arena

Galeria Zona

Galeria Pr贸偶nia

Galeria R+

OS 17

Pushka Studio

 

Inicjatorki: Katarzyna Szeszycka, Karolina Bregu艂a

Projekt identyfikacji wizualnej: Natalia Janus – Malewska