MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. Świętego Ducha 4 Wto-Czw & Nie / Tue-Thu & Sun 11:00-19:00 Pt-Sob / Fri-Sat 11:00-21:00
Logo TRAFO

Sobotnie ploteczki

Oprowadzanie kuratorskie Ady Kusiak po wystawie "Co sobie kto na sw├│j temat wymy┼Ťli".

EVENT DATES

Mon 21 Dec 2020 —
Sun 06 Jun 2021
exhibition

The Free City of Szczecin

Thu 28 Jan 2021 —
Sun 06 Jun 2021

Aleksandra Ska Jestem wk…na

Sat 30 Jan 2021 —
Sun 06 Jun 2021

Lightening of freedom on TRAFO fa├žade

Mon 01 Feb 2021 —
Sun 06 Jun 2021

William Turner Passage

Sat 20 Feb 2021 —
Sun 13 Jun 2021
exhibition

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

Thu 11 Mar 2021
17:30
oprowadzanie kuratorskie
Emilia Orzechowska

Co sobie kto na sw├│j temat wymy┼Ťli: Artystki, aktywistki i bohaterkiÔÇŽ

Sat 13 Mar 2021
13:00
oprowadzanie kuratorskie
J─Ödrzej Wijas

Co sobie kto na sw├│j temat wymy┼Ťli: Ile Szczecina w Szczecinie?

Sat 20 Mar 2021 —
Mon 03 May 2021
exhibition closed

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

Sat 08 May 2021
13:00
oprowadzanie

Co sobie kto na sw├│j temat wymy┼Ťli: widzialno┼Ť─ç pami─Öci

Sat 15 May 2021
12:00
oprowadzanie

Co sobie kto na sw├│j temat wymy┼Ťli: Wszystko zosta┼éo opowiedziane

Sat 29 May 2021
15:00
oprowadzanie
Sat 12 Jun 2021
19:00
finisa┼╝

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

See also

Sorry, this entry is only available in Polish.

Oprowadzanie kuratorskie Ady Kusiak pod has┼éem “Sobotnie ploteczki” dotyczy─ç b─Ödzie prac uciekaj─ůcych od oficjalnej historii Szczecina. Kuratorka m├│wi─ç b─Ödzie o dzie┼éach, dla kt├│rych pretekstem powstania by┼éo codzienne ┼╝ycie i osobiste do┼Ťwiadczenie artyst├│w. Jak to przy plotkach bywa, nie obejdzie si─Ö bez historii zas┼éyszanych, czy tych ca┼ékowicie zmy┼Ťlonych.

By─ç mo┼╝e, cz─Ö┼Ťciowo, na ┼Ťwiat┼éo dzienne wyjd─ů zakulisowe opowie┼Ťci kuratorskie zwi─ůzane z organizacj─ů tak z┼éo┼╝onego projektu.