MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. Świętego Ducha 4 OPEN Tue-Sun 11 am–7 pm +48 91 400 00 49
Logo TRAFO

Sobotnie ploteczki

Oprowadzanie kuratorskie Ady Kusiak po wystawie "Co sobie kto na swój temat wymyśli".

EVENT DATES

Mon 21 Dec 2020 —
Sun 06 Jun 2021
exhibition

The Free City of Szczecin

Thu 28 Jan 2021 —
Sun 06 Jun 2021

Aleksandra Ska Jestem wk…na

Sat 30 Jan 2021 —
Sun 06 Jun 2021

Lightening of freedom on TRAFO façade

Mon 01 Feb 2021 —
Sun 06 Jun 2021

William Turner Passage

Sat 20 Feb 2021 —
Sun 13 Jun 2021
exhibition

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

Thu 11 Mar 2021
17:30
oprowadzanie kuratorskie
Emilia Orzechowska

Co sobie kto na swój temat wymyśli: Artystki, aktywistki i bohaterki…

Sat 13 Mar 2021
13:00
oprowadzanie kuratorskie
Jędrzej Wijas

Co sobie kto na swój temat wymyśli: Ile Szczecina w Szczecinie?

Sat 20 Mar 2021 —
Mon 03 May 2021
exhibition closed

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

Sat 08 May 2021
13:00
oprowadzanie

Co sobie kto na swój temat wymyśli: widzialność pamięci

Sat 15 May 2021
12:00
oprowadzanie

Co sobie kto na swój temat wymyśli: Wszystko zostało opowiedziane

Sat 29 May 2021
15:00
oprowadzanie
Sat 12 Jun 2021
19:00
finisaż

WHATEVER YOU COME UP WITH ABOUT YOURSELF

See also

Sorry, this entry is only available in Polish.

Oprowadzanie kuratorskie Ady Kusiak pod hasłem “Sobotnie ploteczki” dotyczyć będzie prac uciekających od oficjalnej historii Szczecina. Kuratorka mówić będzie o dziełach, dla których pretekstem powstania było codzienne życie i osobiste doświadczenie artystów. Jak to przy plotkach bywa, nie obejdzie się bez historii zasłyszanych, czy tych całkowicie zmyślonych.

Być może, częściowo, na światło dzienne wyjdą zakulisowe opowieści kuratorskie związane z organizacją tak złożonego projektu.