MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. Świętego Ducha 4 Wto-Czw & Nie / Tue-Thu & Sun 11:00-19:00 Pt-Sob / Fri-Sat 11:00-21:00
Logo TRAFO

Hunting for Painting / I hear you!

Sorry, this entry is only available in Polish.

W dniach 10 – 12 czerwca 2022 odb─Ödzie si─Ö w Szczecinie seria wydarze┼ä artystycznych Hunting for Painting / I hear You!┬áorganizowana przez Akademi─Ö Sztuki w Szczecinie we wsp├│┼épracy z TRAFO Trafostacj─ů Sztuki w Szczecinie, Muzeum Narodowym w Szczecinie, Fundacj─ů OFF Marina, Fundacj─ů Upsideart i Ogrodami ┼Ür├│dmie┼Ťcie. Od pi─ůtku do niedzieli b─Ödzie mo┼╝na przemierza─ç miasto r├│┼╝nymi trasami w poszukiwaniu artystycznych dzia┼éa┼ä. Proponujemy trzy klucze otwieraj─ůce proponowane szlaki:

HUNTING FOR PAINTING /// to klucz ┼é─ůcz─ůcy ekspozycje zbudowane w oparciu o realizacje artyst├│w zwi─ůzanych z Wydzia┼éem Malarstwa Akademii Sztuki w Szczecinie. Wystawy na tym szlaku zosta┼éy zaaran┼╝owane w przestrzeniach galeryjnych, instytucjonalnych, a tak┼╝e mniej oczywistych: postindustrialnych – na nowo zaj─Ötych, historycznych i innych – od Pomorzan, przez okolice dworca Szczecin G┼é├│wny, Centrum / ┼Ür├│dmie┼Ťcie, po Arko┼äskie – Niemierzyn.

MURALE /// ten szlak jest oparty o szczeci┼äsk─ů map─Ö murali, wydan─ů w grudniu 2021 r. przez TRAFO Trafostacj─Ö Sztuki w Szczecinie. Przemek G┼éowa – najlepszy miejski przewodnik w Szczecinie poprowadzi tras─ů przez wybrane lokalizacje z mapy ÔÇ×Murali SzczecinaÔÇŁ od Pomorzan pod Tras─Ö Zamkow─ů.

I HEAR YOU! /// To szlak mini-wystaw przygotowanych przez student├│w i studentki Pracowni Filmu Spo┼éecznego we wsp├│┼épracy z partnerami z Uniwersytetu Tunghai w Tajwanie i Uniwersytetu Centralnego w Ekwadorze. M┼éodzi arty┼Ťci pracowali w dwuosobowych mi─Ödzynarodowych zespo┼éach, przygotowuj─ůc sobie nawzajem solowe prezentacje. W czasie, kiedy studenci Akademii Sztuki organizuj─ů wystawy swoich koleg├│w i kole┼╝anek z innych kontynent├│w, tajwa┼äska i ekwadorska widownia b─Ödzie mog┼éa zobaczy─ç wystawy Szczecinian.

Mecenasi wydarzenia: Miasto Szczecin / Marina Developer / Raubo i Wsp├│lnicy

HUNTING FOR PAINTING /////////////////////////////////////////////////// 

POMORZANY 

  1. Bloki

artysta: Maciej Mazurkiewicz / wystawa indywidualna

koordynatorzy: Kraz, Pauk, Szeszycka

miejsce: Freedom Gallery / ul. Chmielewskiego 18

dost─Öpno┼Ť─ç: otwarcie – pi─ůtek 10.06 / godz. 20

OKOLICE DWORCA PKP 

  1. Bestie / The Beasts /ÎĹÎöÎ×μά

artystki/arty┼Ťci: Yarden Hassid, Mi┼éosz Jon, Marta Sundman

kuratorzy: Agnieszka Grodzińska / Zbigniew Taszycki

miejsce: Krzywy Gryf / ul. Kolumba 5, wej┼Ťcie D

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 16 – 20

wydarzenie towarzysz─ůce koncert Wczasy + Robodrum

sobota 11.06 / godz. 20 wstęp płatny, bilety 40 / 50 PLN

  1. UpssÔÇŽ zapomnia┼éam ┼Ťci─ů─ç drzewo

artystki/arty┼Ťci: Bek Aleksandra, Ciepli┼äski Karol, Choma─ç-Piechota Kinga, Demianiuk Aleksandr, Hassid Yarden, Jasku┼éa Monika, Kmita Robin, Kuzko Agata, Naruszewicz Tamara, Orzechowski Micha┼é, Podolska Anna, Prabucka Klaudia, Stankiewicz Aleksandra, Wojakowski Gerard, W├│jcik Kajetan, Zi─Ötala Sylwia

muzyka: Michał Jaskóła

kuratorka: Aleksandra Demianiuk

przygotowanie: Dobraz – ko┼éo naukowe

miejsce: PNP Arena SKATEPARK┬á/ ul. Kolumba 5, wej┼Ťcie B, I pi─Ötro

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 17 – 20 // niedziela 12.06 / godz. 17 – 19

OKOLICE PLACU ORŁA 

  1. As I breathe my big slow breaths, you freeze and burn, freeze and burn

artystki/arty┼Ťci: Aleksandra Bek, Alma Bohn, Ardesia Calderan, Aleksandra Demianiuk, Monika Jasku┼éa, Eyi Kim, Agata Kuzko, Haedam Lee, Hyeonyoung Lee, Nani Lee, Felix Mahlknecht, Marcin Ma┼éecki, Zofia Opowicz, Aimee R├Âmbell, Lennart Schweigert, Aleksandra Stankiewicz, Kajetan W├│jcik

kuratorzy: Gunter Reski, Olga Lewicka

miejsce: Galeria Próżnia, Apteka / ul. Kard. Wyszyńskiego 17

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 16 – 18 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 16

  1. Linia. Plama. Światło.

artystki: studentki drugiego stopnia kierunku malarstwo

kuratorka: Ewa Gola

miejsce: Galeria ZONA, Pałac Pod Globusem, Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Orła Białego 2, poziom -1

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 15 – 19

  1. Superwizja

artystki/arty┼Ťci: Kinga Choma─ç ÔÇô Piechota, Gabriela Jasik, Monika Jasku┼éa, Agata Kuzko, Giovanni Sobachio, Aleksandra Stankiewicz, Tomasz Tomaszewski, Miko┼éaj Tomczak, Kajetan W├│jcik

kuratorzy: Zbigniew Rogalski, Pawe┼é Ksi─ů┼╝ek

miejsce: Galeria R+ / Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Orła Białego 2,

poziom -1

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 12 – 17 // niedziela 12.06 / godz. 12 – 14

  1. They donÔÇÖt understand

artystki/arty┼Ťci: studenci I roku oraz Karolina Brzozowska, Claudia Bielicka, Martyna Pasternak, Krystyna Julia Brodowska, Kamil Winnicki, Yarden Hassid, Shanni Shabo, Wiktor Dro┼╝y┼äski, Wiktoria Rembisz, Rafa┼é Zakrzewski.

kuratorki: Hania Wilk & Natalia Hałgas

miejsce: Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Orła Białego 2, III piętro, sala 306

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 11 – 20

  1. Metamorfozy

artystki/arty┼Ťci: studenci 2. Pracowni Malarstwa

koordynatorzy: Zbigniew Romańczuk, Małgorzata Szymankiewicz

miejsce: III piętro, sala 310, Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Orła Białego 2 , sala 310

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 12 – 17

  1. L/┼Ťnienie

artystki/arty┼Ťci: studenci 4. Pracowni Malarstwa

koordynatorzy: Hanna Nowicka, Adrian Kolerski

miejsce: Akademia Sztuki w Szczecinie / pl. Orła Białego 2, III piętro, sala 311

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota, niedziela 11,12. 06. / godz. 11 – 16

  1. Nowe nieporz─ůdki

Wystawa najlepszych dyplomów wydziałów: Malarstwa, Nowych Mediów oraz Wzornictwa Akademii Sztuki w Szczecinie

artystki/arty┼Ťci: Kornelia Bia┼éy, Dawid Fik, Ewa Gola, Adrianna K─Öpi┼äska, Maja Kopytko, Agata Lech, Marta Masella, Micha┼é Mazurkiewicz, Martyna Pasternak, Zuzanna Piekoszewska, Maria Pluci┼äska, Karolina Sulej, Jerzy Szreder, Jan Szubiak, Pawe┼é Wo┼éowczyk

kuratorka wystawy: Danuta D─ůbrowska

koordynacja: Marlena Chybowska-Butler

miejsce: Muzeum Narodowe w Szczecinie ÔÇô Muzeum Sztuki Wsp├│┼éczesnej / ul Starom┼éy┼äska 1

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota, niedziela 11, 12. 06. / godz. 11 – 16

Uwaga! Wystawa przeznaczona wy┼é─ůcznie dla os├│b pe┼énoletnich (+18)

CENTRUM / ŚRÓDMIEŚCIE 

  1. Różnice w podobieństwie

artystki/arty┼Ťci: studenci 3. Pracowni Malarstwa. Praktyki post medialne.

kuratorzy: Wojciech Łazarczyk, Jakub Czyszczoń.

OS 17 / ul. Bałuki 17

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota, niedziela 11,12.06 / godz. 14 – 18

  1. Inna opcja

artystki/arty┼Ťci: studenci 3. Pracowni Rysunku

koordynatorzy: Katarzyna Szeszycka, Bartek Otocki, Rafał Bajena

miejsce: Tu.Centrum / Obiekt Kreatywny Jadwiga / ul. Kr├│lowej Jadwigi 2

otwarcie: pi─ůtek 10.06 / godz. 20

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 13 – 18 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 17

  1. I na co to wszystko? / Wystawa oficjalnie otwieraj─ůca seri─Ö

artystki/arty┼Ťci: Micha┼é Banasik, Natalia Hertel, Adrian Kolerski, Pawe┼é Ksi─ů┼╝ek, Kamil Kuskowski, Natalia Laskowska, Maciej Osmycki, Bartek Otocki, Piotr Pa┼ékowski, Marcin Papis, Zbigniew Roma┼äczuk & Radek Nagay, Lidia Sapi┼äska, Aneta Sieniawska, Remi Suda, Katarzyna Szeszycka, Kacper Zieli┼äski

koordynatorzy: Katarzyna Szeszycka, Remi Suda

miejsce: Ogrody ┼Ür├│dmie┼Ťcie / ul. Wielkopolska 19

dost─Öpno┼Ť─ç: otwarcie sobota 11.06 / godz. 17 – 21 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 17

ARKOŃSKIE / NIEMIERZYN (PARK PRZY ULICY CHOPINA) 

  1. Powierzchnie zewn─Ötrzne / External surface. Wystawa najnowszych realizacji studentek i student├│w Pracowni Rysunku i Street Artu.

artystki/arty┼Ťci: studenci Pracowni Rysunku i Streetartu

kuratorzy: Piotr Skiba/ Piotr Pauk

miejsce: Kurzy Młyn / ul. Judyma 18

dost─Öpno┼Ť─ç: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 15

  1. Tytuł wystawy nie ma znaczenia

artystki/arty┼Ťci: studenci 2. Pracowni Rysunku

kuratorzy: Wojciech Dada; Natalia Janus – Malewska

miejsce: ul. Judyma 18 / strych

godziny udost─Öpnienia: sobota 11.06 / godz. 15 – 19 // niedziela 12.06 / godz. 14 – 18

 

MURALE ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 

TRAFO / spacer z przewodnikiem miejskim Przemkiem G┼éow─ů┬á

start: ul. Milczańska, przystanek autobusu linii 53, niedziela, 12.06 / godz. 15:00 

  1. r├│┼╝ni arty┼Ťci | ul. Kolumba 4
  2. LUMP | Brak mi s┼é├│w… Berlin-Lw├│w | Trasa Zamkowa | 2021
  3. LUMP | Qrwo Color | stacja kolejowa Pogodno | 2015
  4. LUMP | MICRO TRAIN on the line / Style “WARS” | wiadukt przy Mickiewicza | 2020
  5. MARIUSZ WARAS | dawna fabryka “Skolwin”
  6. LUMP | Hall of Fame | ul. Wyzwolenia 77 | 2019
  7. LUMP | The End | ul. Kaszubska 9 | 2008 | nie istnieje
  8. Mural upami─Ötniaj─ůcy Floriana Krygiera | al. Wojska Polskiego
  9. CHAZME, SEPE, LUMP, SAINER | Jazz w wolnych chwilach | 2010 | nie istnieje
  10. DIMITRIS TAXIS | Kolczyki | al. Powstańców Wielkopolskich 44 | 2019
  11. SEPE | Morza nie ma… | ul. Kolumba 68 | 2019
  12. LUMP | Essence | ul. Owocowa 8 | 2013
  13. LUMP | Kalka Maszynowa | ul. Budziszyńska 23 | 2019
  14. TOMASZ POBIEDZI┼âSKI | Okr─ůg┼éy st├│┼é | okolice Placu Ko┼Ťciuszki | 2016
  15. MARIUSZ WARAS | ul. Chmielewskiego 8 | 2019
  16. MONIKA ÔÇ×PACYFKA” TICHY & LAMBDA SZCZECIN | Mural po┼Ťwi─Öcony mi┼éo┼Ťci J. Iwaszkiewicza i J. B┼éeszy┼äskiego | Trasa Zamkowa | 20.06.2020 OBECNIE ZAMALOWANY I PRZEMALOWANY WIELE RAZY – “Super Kraj”
  17. KRAZ | Sierpie┼ä 1980-2020 | pl. Solidarno┼Ťci | 2020
  18. MARIUSZ WARAS | Arty┼Ťci wykl─Öci | Dobra k. Szczecina, by┼éa jednostka wojskowa
  19. MARIUSZ WARAS | dawna fabryka Wiskord
  20. LUMP | Twoje malarstwo grozi po┼╝arem | Trasa Zamkowa
  21. LUMP, CHAZME, SEPE | Sweet Dreams | 2011 | nie istnieje
  22. LUMP | Qrwo Color | Trasa Zamkowa | 2019
  23. ZESAR BAHAMONTE | Niepewno┼Ť─ç | al. Powsta┼äc├│w Wielkopolskich 44 | 2019
  24. CZARNOBYL | Resztki Społeczeństwa | Off Marina Przystań Kultury | 2021
  25. KRAZ | Kpt. Zaruski | YKP Szczecin | Marina Club
  26. KRAZ | Polonez Yacht | Marina Club
  27. LUMP | The Wall |Dom Kultury “S┼éowianin” | 2014
  28. SIGUEL | Insatiable | ul. Janusza Korczaka 22, Podjuchy | 2020
  29. SIGUEL | Lights-out | pustostan | Warzymice k. Szczecina | 2020
  30. Solidarno┼Ť─ç, XXXV Rocznica Porozumie┼ä Sierpniowych | ul. Niemierzy┼äska 35 | 2017| nie istnieje
  31. MARIUSZ WARAS | Dzi┼Ť jeszcze nie bij─ů | dawna fabryka Wiskord
  32. MARIUSZ WARAS | Kapitan schodzi ostatni | dawna fabryka Wiskord
  33. MARIUSZ WARAS | Wytnijmy wszystkie drzewa, złówmy wszystkie ryby, zbierzmy wszystkie grzyby | dawna fabryka  Wiskord
  34. LUMP | Twoje malarstwo grozi po┼╝arem | dawna fabryka Zremb-Famabud | 2018
  35. LUMP | Oldschool Tapes | dawna fabryka Wiskord | 2018
  36. LUMP | Nie m├│w nigdy: oto jest ostatnia z dr├│g | Trasa Zamkowa | 2020
  37. MARIUSZ WARAS | ul. Kolumba 12 | 2021
  38. SICOER | Off Marina | 2021
  39. KREDA | Trasa Zamkowa
  40. DOMINIK RUTKOWSKI | Huta Szczecin Szczecin | schron na rogu ul. Ko┼Ťcielnej i D─ůbr├│wki | 2021
  41. MARIUSZ WARAS | Kolumba nie p─Öka | ul. Kolumba | 2021
  42. SAINER | Niebieski Dom | ul. Powstańców Wielkopolskich 46 | 2021
  43. LUMP i MARIUSZ WARAS | Dworzec Główny od ul. Owocowej | 2019

 

I HEAR YOU! /////////////////////////////////////////////////////////////////////// 

┼Ücie┼╝k─ů wystaw mo┼╝na w─Ödrowa─ç samodzielnie lub do┼é─ůczy─ç do oprowadzania autorskiego, kt├│re rozpocznie si─Ö w pi─ůtek o godzinie 15:00 przy Aleja Papie┼╝a Jana Paw┼éa II 50/U7.

  1. adres: Aleja Papieża Jana Pawła II 50/U7

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: wejd┼║ do pawilonu U7, szukaj telewizora

tytuł pracy: Lustro

arty┼Ťci: Tomasz Tomaszewski i Chensa Chang ň╝Áň«ŞÚó»

kurator: Tomasz Tomaszewski

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 -18

  1. adres: Podwórko przy ul. Małopolska 61

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: wejd┼║ w podw├│rko i id┼║ w jego najodleglejszy prawy kraniec. Praca, kt├│rej szukasz znajduje si─Ö na murze za rogiem.

tytuł pracy: Zielony

artysta: Lucien Headquist ÚÖ│ŠóôŔü░

kuratorka: Alina Stsiatsova

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze┼ä czasowych

  1. adres: Antykwariat Pomorski, ul. Małopolska 7

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: znajd┼║ w antykwariacie ksi─ů┼╝k─Ö ÔÇťHistoria filmu dla ka┼╝degoÔÇŁ Jerzego P┼éa┼╝ewskiego i otw├│rz j─ů. Obok ksi─ů┼╝ki znajdziesz s┼éuchawki, skorzystaj z nich, by pos┼éucha─ç pracy d┼║wi─Ökowej.

artystka: Lizbeth Alegria

kuratorka: Pracownia Filmu Społecznego

praca dost─Öpna: pi─ůtek 10.06 / godz. 11 -18 // sobota /┬á godz. 11 – 14

  1. adres: Kiosk z gazetami Robi na rogu al. Wyzwolenia i ul. Mazowieckiej

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: zajrzyj do lod├│wki stoj─ůcej obok kiosku

arty┼Ťci: Pracownia Filmu Spo┼éecznego i go┼Ťcie

tytuł: I hear you!

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze┼ä czasowych

  1. adres: drzewo na rogu ul. Jacka Malczewskiego i Jana Kazimierza (Park im. Stefana ┼╗eromskiego)

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: znajd┼║ drzewo z jam─ů (trasa przez park od strony filharmonii oznaczona strza┼ékami)

tytuł pracy: Gimnastyka modlitewna

artystka: Kathy Chen ÚÖ│ÚŁľŔŐ│

kuratorka: Magdalena Babicz

praca dost─Öpna: pi─ůtek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: pl. Orła Białego 2

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: na trawniku przed Akademi─ů Sztuki znajd┼║ kr─ůg g┼éo┼Ťnik├│w. Usi─ůd┼║ mi─Ödzy nimi i s┼éuchaj.

arty┼Ťci: Micha┼é Doroszenko & Qi-Luo Chen ÚÖ│šÉ¬šÁí

tytuł: Słyszysz mnie?

praca dost─Öpna: pi─ůtek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: Tkacka 19

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: wejd┼║ na 1. pi─Ötro, odnajd┼║ wind─Ö, wjed┼║ ni─ů na 5. pi─Ötro a nast─Öpnie znajd┼║ pomieszczenie 505. Wejd┼║ do niego.

artystka: Eva-Yi-Ting Hsieh ŔČŁń╝ŐňęĚ

kurator: Kai Gerard Wojakowski

tytuł: Ilustrowane Parki Tajwanu

praca dost─Öpna: pi─ůtek 10.06 / godz. 15 -19

  1. adres: ul. Staromiejska 8

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: obejd┼║ budynek przyjrzyj si─Ö jego bocznej ┼Ťcianie

artystka: Camila Valderrama

kurator: Alexander Vialitchanka

tytuł: Betonowa pajęczyna

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 bez ogranicze┼ä czasowych

  1. adres: Coffee Point, ul. Staromiejska 11

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: w kawiarni znajd┼║ ekran przedstawiaj─ůcy artystk─Ö pracuj─ůc─ů w swojej pracowni w Taichung

artystka: Ariel Shih ŠľŻŠë┐ňŽĄ

kuratorka: Maria Plucińska

tytuł: Streaming z pracowni

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 – 19

  1. adres: Lw├│w Bistro, ul. Podg├│rna 26

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: znajd┼║ bistro i wejd┼║ do niego

artysta: Chensa Chang ň╝Áň«ŞÚó»

kuratorka: Marta Sundmann

tytuł: Niewypełniony

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota 10, 11 / godz. 12 -18

  1. adres: Dom Studencki nr 4 “Portowiec” Uniwersytetu Szczeci┼äskiego, ul. Podg├│rna 26

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: wejd┼║ do domu studenckiego i w recepcji na parterze zapytaj o drog─Ö do pokoju bilardowego.

artysta: Rafael Antonio Delgado Romero

kurator: Stanislav Bagdia

tytuł: Życie w worku

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota, niedziela 10, 11, 12.06 / godz. 12 – 18

  1. dres: r├│g ul. Kolumba i Nowej

instrukcja dla zwiedzaj─ůcych: znajd┼║ ┼╝├│┼éty kontener przy dworcu PKP

artystka: Maja Gałkowska

tytuł: Bez tytułu

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze┼ä czasowych

  1. adres: Wyspa Jaskółcza

instrukcja: po wej┼Ťciu na wysp─Ö podejd┼║ do brzegu, skr─Ö─ç w lewo i szukaj tam niewielkiego reliefu umieszczonego na rozpadaj─ůcym si─Ö murze

arty┼Ťci: Chen Ping-Ho ÚÖ│ňôüšŽż┬ái Giovanni Sobachio

tytuł: Uznajcie nas

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze┼ä czasowych

  1. adres: Wyspa Jaskółcza

instrukcja: wejd┼║ w g┼é─ůb wyspy, odnajd┼║ plakaty przedstawiaj─ůce postaci i pozw├│l im zaprowadzi─ç Ci─Ö na koniec wyspy

artysta: Weng Pei-Heng š┐üňč╣Šüć

kuratorka: Jenia Vladimirova

tytuł: Cienie

praca dost─Öpna: pi─ůtek, sobota i niedziela 10, 11, 12.06 / bez ogranicze┼ä czasowych

 

Organizator:

Akademia Sztuki w Szczecinie

Katedra Malarstwa i Rysunku, Wydział Malarstwa, Pracownia Filmu Społecznego, Katedra Filmu, Wydział Sztuki Mediów

 

Współorganizatorzy:

TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Fundacja Off Marina

Fundacja Upsideart

Ogrody ┼Ür├│dmie┼Ťcie

 

Mecenat:

Miasto Szczecin

Marina Developer

Raubo i Wsp├│lnicy

 

Partnerzy:

University of Art and Design Offenbach am Main / Hochschule f├╝r Gestaltung Offenbach am Main

Uniwersytet Tunghai, Taichung, Taiwan

Uniwersytet Centralny, Quito, Ekwador

Freedom Gallery

Kolektyw TRUD / Kurzy Młyn

Centrum Kultury Krzywy Gryf

Film Service

PNP Arena

Galeria Zona

Galeria Pr├│┼╝nia

Galeria R+

OS 17

Pushka Studio

 

Inicjatorki: Katarzyna Szeszycka, Karolina Breguła

Projekt identyfikacji wizualnej: Natalia Janus – Malewska