MENU
Trafostacja Sztuki w Szczecinie ul. ┼Üwi─Ötego Ducha 4 OPEN Tue-Sun 11 amÔÇô7 pm +48 91 400 00 49

Zespół

Trafostacja Sztuki w Szczecinie jest samorz─ůdow─ů instytucj─ů kultury, kt├│rej organizatorem jest Gmina Miasto Szczecin.

Trafostacja Sztuki w Szczecinie
ul. Świętego Ducha 4
70-205 Szczecin

E: mail@trafo.art
T: +48 91 400 00 49

Sorry, this entry is only available in Polish.

Dyrektor
Stanisław Ruksza

Asystentka
Ada Kusiak
T: +48 91 400 00 49
E: ada.kusiak@trafo.art

Kierownik Działu Produkcji


Emilia Orzechowska
T: +48 91 400 00 49
E: emilia.orzechowska@trafo.art

Kierownik Dzia┼éu Promocji, PR i Pozyskiwania ┼Ürodk├│w


J─Ödrzej Wijas
T: +48 885 065 009
E: jedrzej.wijas@trafo.art

Główna Księgowa


Katarzyna Stachera / p.o. Agnieszka Gapys
T: +48 885 065 001
E: agnieszka.gapys@trafo.art

Specjalista ds. Organizacji Wydarze┼ä


Adam Dzidziszewski
T: +48 885 500 531
E: adam.dzidziszewski@trafo.art

Specjalista ds. Organizacji Wystaw


Daria Grabowska
T: +48 663 120 824
E: daria.grabowska@trafo.art

Specjalista ds. Promocji


Anna Konopka
T: +48 885 065 008
E: anna.konopka@trafo.art

Ksi─Ögowa


Anna Ścisłowska
T: 885 065 007
E: anna.scislowska@trafo.art

Specjalista ds. Edukacji


Marta Miszuk
T: +48 607 507 503
E: marta.miszuk@trafo.art

Specjalista ds. Administracji


Mariusz Milczarek
T: +48 885 065 002
E: mariusz.milczarek@trafo.art